Dotazy

Máte nějaký dotaz? Napište námna e-mail info@jasykids.cz nebo nám pošlete vzkaz pomocí tohoto formuláře.

23 komentářů u „Dotazy

 1. Děkuji za vřelé přivítání.Držím Vám moc palce a těším se na spolupráci s vaším týmem.
  Mireček se těší na cvičení
  Životská Martina SPÁDOVÁ1

  1. Děkujeme za Váš zájem,
   těšíme se na Vás i na Mirečka….
   a budeme se snažit aby se Vám u nás líbilo a byli jste s námi spokojeni.

   JaSy

 2. Dobrý den,
  kdy prosím Vás probíhá mimicvičení (pro děti do jednoho roku)? Děkuji.
  Hana Burešová

  1. Dobrý den,
   cvičení probíhá každé úterý a je rozdělené podle věku dítěte a dle psychomotorického vývoje.
   Zařazení do skupiny je po telefonické domluvě.

   S pozdravem instruktorky JaSy kids

 3. Dobry den,mela bych zajem o cviceni se svym synkem bude mu 9mesicu.Co proto mam udelat?Dekuji za odpoved hezky den.

  1. Dobrý den. Cvičení probíhá každé úterý a je pro nás důležitá pokročilost Vašeho děťátka z hlediska psychomotorického vývoje. Můžete nám zatelefonovat na tel. čísla uvedená na našich stránkách nebo pošlete telefonický kontakt na Vás. Budeme se na Vás těšit.

   Instruktorky JaSy kids

 4. Zdravím a chci se podělit o stále přetrvávající nadšení a skvělý pocit z úterního cvičení s mým 17 měsíčním synkem u Vás. Nejen že jsem se během cvičení dozvěděla velké množství informací, které jsou pro mě přínosem v pochopení jak ten můj brouček vidí svět a jak s ním lépe spolupracovat, ale hlavně jsme si oba užili kreativní a zajímavou hodinu. Já odcházela s hlavou v oblacích a rozhodnutím, že Vaše hodiny jsou pro nás obrovským přínosem a syn spokojeně s pusou plnou křupek a nadšením jak si skvěle pohrál s tou bezva Tetou a ostatníma dětma.

  Děkuji a přeji více spokojených rodičů a štastných dětí.
  Jana

  Jana

 5. Dobrý den. Chtěla bych Vám velice poděkovat za to, že jste se podělila veřejně se svými pocity z našeho cvičení! Vždyť největší odměnou, za naše snažení jste Vy, spokojení rodiče a Vaše šťastné děti! Naším cílem je, aby jste se u nás naučili chápat s dětmi navzájem, aby jste našli spoustu nových činností, které Vás budou společně těšit a naplňovat.
  Těšíme se na Vás Jana a Sylva JaSy kids

 6. Maminky, vřele Vám doporučuji plavání v JaSy kids. Zvláště pokud samy moc neplavete a nechcete, aby se Vaše dítě zbytečně bálo vody nebo se neumělo potápět. Nela začala plavat ve vaně s lektorkou Janou a od té doby vodu miluje. Má navíc krásně posílené svaly na těle a zvládá všechny pohybové aktivity na jedničku. Na plavání i cvičení ve vodě se pokaždé moc těší a s nadšením si užívá lekce pro pokročilé s lektorkou Sylvou. Mimochodem Sylva dokáže i nemožné – například aby se maminka (ano, já) potopila zcela dobrovolně pod vodu, a to bez zacpání nosu. 😀
  Sylvi, Jani, moc s Nelinkou děkujeme!

 7. Dobrý den,

  Ráda bych se zeptala, od jakého věku je možné chodit s kojencem plavat (nyní 3,5 měsíce), kdy budou otevřené nové kurzy a jaká je jejich cena.

  Děkuji moc,

  Hanka

  1. Moc Vás zdravím!
   Plavat se dá začít už teď a to ve vaničce.
   Pokud by jste chtěla počkat až na bazén, nová skupina miminek bude už teď, koncem března…to je na Vás ale ještě moc brzy. Mohu Vám ale doporučit kolegyni Janu Baiglovou, která Vás naučí základy signálu a potápění na vaně a nebudete tím pádem pozadu, jakmile naskočíte do rozjeté skupinky na bazén. Telefon na Janu 602 552 553.
   Lekce plavání v bazéně stojí 250,- kč, z toho půl hodiny je plavání a dvacet minut vířivka nebo sauna…
   Pokud by jste se chtěla přijít podívat, jak lekce probíhá, napište mi klidně sms, zavolám a domluvíme se…
   Mějte se moc hezky
   sylva – instruktorka

 8. Dobrý den. Chci se zeptat kdy a kde míváte kurzy cvičení a plavání pro děti ve věku 1 rok? Děkuji

  1. Dobrý den,
   co se týče cvičení, není zatím naplněná skupinka, provádíme pouze psychomotorická cvičení a manipulace, a to s dětmi do 6-ti měsíců.
   Plavání probíhá ve wellnesscentru v Modřicích každé úterý, čtvrtek a pátek.
   Jestliže by jste se chtěla přijít podívat jak lekce probíhá, dejte mi, prosím , vědět na telefonní číslo 608 921 235. Domluvíme se na čase nebo na zkušební lekci.
   Budu se těšit!
   sylva musilová – instruktorka

 9. Dobrý den,ráda bych se zeptala na lekce plavání miminek(od 6.týdnů) ve vaně-kdy a kde se plavání koná a jak často?
  Děkuji moc za odpověď

  1. Dobrý den,
   vaničkování probíhá v domácnostech, protože momentálně není v Brně bazén, který bychom mohli využívat pro takto malé děti. Instruktorka může dojíždět k Vám domů a ukáže Vám způsoby manipulace a rozvíjení psychomotoriky u dítěte a to všechno v pohodlí domova. Pro více informací volejte 608 921 235
   Mějte se krásně, budu se těšit na shledanou!
   Sylva – instruktorka

  1. Dobrý den,

   naskočit do kurzu můžete klidně v polovině, měla bych pro Vás skupinku stejně starých dětí v pátek v 8.30 h ve wellness Modřice. Klidně se přijďte jen podívat, jak lekce vypadá…jinak na 1. lekci je 100,- Kč sleva, lekce Vás tedy výjde na 150,- Kč. Pak se rozhodnete, zda chcete pokračovat nebo ne. Nemusíte se bát, že by jste plavání jako začátečníci nezvládli, prvky přizpůsobím schopnostem a momentální náladě dítěte :-))

   Pokud se rozhodnete přijít, prosím, pošlete mi sms na číslo 608 921 235.
   Budu se moc těšit na shledanou!
   S pozdravem
   sylva – instruktorka

 10. Dobrý den, chtěla bych se zeptat kdy a kde probíhá plavaní malých dětí (dcera má 9 měsíců) a jestli je vhodné i pro děti s atopickým exémem. Děkuji.

 11. Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli pořádáte nějaké kurzy vhodné pro děti od 5 měsíců? Popřípadě …kdy, kde a za kolik?
  Děkuji
  V. Kluvánková

 12. chtěla bych se svou 4letou vnučkou chodit od září cvičit. Kolik stojí celoroční cvičení, v který den a v kolik hodin bude cvičení, kde bude místo konání?

  1. Dobrý den paní Mieglová,

   takto staré děti cvičí v Žabovřeskách v tělocvičně Rosnička každé úterý dopoledne. Jednáme teď nově o prostorách v Bystrci na Kamechách, kde by probíhalo odpolední cvičení s dětmi – ve čtvrtek..

   Prosím, napište mi na sylviemusilova@gmail.com , nebo volejte 608 921 235, domluvíme se.
   Těším se na shledanou

   Sylva Musilová – instruktorka

 13. Dobrý den,
  chtěla bych se zeptat, kdy probíhá plavání v Internacionalu – dcerce bude na konci února 1 rok, můžete mi prosím napsat, kdy kurzy probíhají?
  Předem díky,
  J. K.

 14. Dobrý den,
  dcera 2 roky, která má atopicky ekzem. Chtěla jsem se zeptat jestli je vhodné pro ní Vaše plavání v hotelu internacional. Chtěla jsem se zeptat zda je možné navštívit zkušební lekci.
  Děkuji moc
  S pozdravem
  Eva a Natalka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *