Naše služby

 • PLAVÁNÍ

  Plavání probíhá v novém wellnesscentru hotelu Internacional na ul.Husova, dále na ZŠ Holzova v Brně Líšni a soukromé lekce v hotelu Rakovec, ul. Rakovecká. Lekce plavání trvá 50 minut, z toho 30 minut je výuková část, dalších 20 minut mohou rodiče s dětmi strávit ve vířivce nebo sauně. Cena lekce je, při zakoupení měsíční permanentky, 200,- Kč. Před letními prázdninami pořádáme intenzivní kurzy plavání, zaměřené na orientaci pod vodou a záchranu. Lekce trvá vždy 30 minut každý den, celý týden. Děti jsou rozděleny podle věku a pokročilosti. Tyto kurzy se nám, s rostoucím počtem zahradních bazénů, velmi osvědčily.

 • PŘÍPRAVA PRO TĚHOTNÉ

  Připravíme Vás na příchod dítěte do rodiny, naučíme Vás správnou manipulaci s děťátkem, koupání, dozvíte se vše o psychomotorickém vývoji dítěte do 1 roku, jak si poradit s prvními nemocemi i zásady kojení. Cena – 300,- Kč/lekce. Celkový počet lekcí = 3.

 • PLAVÁNÍ VE VANĚ

  Plavání miminek od 6-ti týdnů do 6-ti měsíců ve vaně, pod vedením zkušené instruktorky se zaměřením na psychomotorický vývoj a rozvoj dítěte. Cena – 350,- Kč/lekce. Možnost plavání vaniček v domácnosti – vždy po tel. domluvě – cena 450,- Kč/lekce. Každé vaničce předchází manipulace a psychomotorická poradna. Poradíme maminkám s psychomotorickým vývojem dítěte, jak dítě správně nosit a polohovat aby dobře prospívalo a to vše umocníme lekcemi plavání a manipulací.

 • MANIPULACE

  Výuka správné manipulace s dítětem v souladu s psychomotorickým vývojem. Ukázky správného nošení, motivace dítěte apod. Cena – 200,-Kč/lekce.

 • CVIČENÍ

  Cvičení dětí s rodiči od 6-ti měsíců do 4 let probíhá v Ivančicích a v Brně Žabovřeskách, ulice Voroněžská (MŠ Fantazie). Rozvoj pohybové, sociální a rozumové výchovy dítěte. Náhrady nelze z kapacitních důvodů poskytovat.

  Cvičení probíhá v pondělí a v úterý dopoledne. Děti budou rozděleny do skupin podle věku a aktuálních schopností. Délka lekce je od 30 do 45 minut. Cena lekce 100,- Kč při zakoupení měsíčního bloku, jednotlivá lekce 150,- Kč.

 • PROFESIONÁLNÍ HLÍDÁNÍ DĚTÍ – věk 0-1,5 roku

  Hlídání dětí od 6-ti týdnů pod dohledem zkušené instruktorky.
  Doba hlídání po domluvě, cena – 150,- Kč/hod.

 • HLÍDÁNÍČKO V Žabovřeskach

  Hlídání dětí od 1 roku v prostorách MŠ Fantazie na Voroněžské ulici každý čtvrtek dopoledne. Cena 80,- Kč/hod.

Fotogalerie Bystré

Fotogalerie

Komentáře nejsou povoleny.

Kontaktujte nás

Telefon: 608 921 235
 

  Aktuality

  Prodloužené pobyty pro rodiče s dětmi s plaváním

  Každoročně pořádáme prodloužené pobyty pro maminky s dětmi s lekcemi plavání. Minulý rok měl velký ohlas prodloužený víkend pro tatínky s dětmi. Chlapi byli skvělí a o své ratolesti se postarali na jedničku. Pro tento účel vybíráme hotely či penziony …

  Příměstské tábory

  Každý rok pořádáme příměstské tábory pro děti od 3 let s výukou plavání. Přihlásit můžete i dítě vodou nepolíbené. Snažíme se především o to, aby se děti uměly samy zachránit před utonutím a ukazujeme si, jak zachránit kamaráda. Tentokrát nám …

  Cvičení rodičů s dětmi v Brně – Žabovřeskách

  Pozor – nově jsme pro vás připravili cvičení, které probíhá každé úterý dopoledne v tělocvičně Rosnička v Brně – Žabovřeskách. V září začínáme, je nutné si zaplatit členství v Sokole Žabovřesky. Cena lekce je 60,- Kč při zaplacení pololetí. Cena …